Ledri e Noizy me një projekt së bashku? (Foto)

Ledri e Noizy me një projekt së bashku? (Foto)

Bleona Qereti sërish në qendër të vëmendjes në median botërore, zbuloni çfarë ka bërë (Foto)
Adelina i rikthehet stilit të vjetër, ja çka u bëri flokëve (Foto)

Një fotografi nga studioja e inçizimeve ‘bam’, duket se gjithçka është gati.

Reperët Ledri Vula dhe Noizy, e kanë përfunduar inçizimin e këngës së tyre më të re.

Ditë më parë na hutuan mjaft me publikimet e tyre nga Gjermania, ku u tha se po xhironin skenat e klipit të ri.

Një fotografi e siguruar, e konfirmon zyrtarisht bashkëpunimin në mes dyshes edhe me prononcim të Faton Shoshit, menaxherit të Ledrit.

Duke mos dashur t’ia humb efektin e surprizës, ai nuk ka treguar titullun e këngës e as publikimin e datës.

COMMENTS