Layla Anna-Lee, prezantuesja që mahniti yjet e futbollit (Foto)

Layla Anna-Lee, prezantuesja që mahniti yjet e futbollit (Foto)

Modelja e njohur nuk i lë vend imagjinatës
Babastars paralajmërojnë ‘High 5’ (Video)

Mbrëmja gala e ndarjes së çmimeve për më të mirët e futbollit nga FIFA, ishte një ngaq mbrëmjet më të komentuara ditëve të fundit në media.

Përveç futbollistëve dhe bashkëshorteve të tyre atraktive, në sy ra edhe prezantuesja anglo-braziliane, Layla Anna-Lee.

E veshur bukur dhe me finesë, ajo arriti të rrëmbejë vëmendjen e gjithë të pranishmëve dhe spektatorëve që e ndoqën eventin nga ekrani.

Ajo arriti të marrë vëmendjen edhe të emrave të të njohur si Cristiano Ronaldo (Fenomeni) dhe Maradona.

34 vjeçarja është mësuar tashmë me prezantimin e eventeve sportive, teksa falë kësaj ajo ka arritur të fitojë shumë ndjekës në rrjetet sociale, dhe të bëhet një emër i diskutuar në media.

Ajo shquhet për linjat atraktiv,e dhe jo pak herë ka pozuar me bikini.

COMMENTS