Laura, sozia e Taylor Swift (Foto)

Laura, sozia e Taylor Swift (Foto)

Klipi i ri i Taylor Swift, nxiti shumë vëmendje nga mediat botërore. Mjafton një shikim i shpejtë i videos muzikore të Taylor Swiftit, 'Lo

Klipi i ri i Taylor Swift, nxiti shumë vëmendje nga mediat botërore.

Mjafton një shikim i shpejtë i videos muzikore të Taylor Swiftit, ‘Look what you made me do’, dhe do të shihni një numër të madh vajzash që ngjajnë me Swift të veshura me stile të ndryshme të 27-vjeçares gjatë viteve.

Dhe, ndërkohë që krijuesit e videos padyshim përdorën orë të shumta për këtë video, CGI dhe trupi i zbulimit të sozive për të formuar ‘ushtrinë e Swifts’ të Taylor, punësuan sozinë britanike të këngëtares, Laura Cadman për të bërë punën e vështirë, në vend të Taylor Swift.

Swift është një nga këngëtaret më të dashura të publikut amerikan.

Bukuroshja ka pasur një seri të lidhjeve të dështuara.

Ajo pati një romancë të gjatë me Calvin Harris, i cili në fakt u bashkua me Rita Orën duke lënë bukuroshen Swift.

Swift njihet si krijuese e hiteve më të mëdha të viteve të fundit në muzikën RnB.

COMMENTS