Lamtumirë Pioli, Inter gjen trajnerin e ri (Foto)

Drejtuesit e Interit kanë dy alternativa për të zëvendësuar Stefano Piolin në fund të edicionit Pavarësisht se ka bërë disa ndeshje të mira dhe ka kt

Drejtuesit e Interit kanë dy alternativa për të zëvendësuar Stefano Piolin në fund të edicionit
Pavarësisht se ka bërë disa ndeshje të mira dhe ka kthyer besimin e skuadrës, Stefano Pioli pritet të largohet nga Inter në fund të këtij edicioni.

Sipas Caciomercato, Inter është duke menduar për dy trajnerët e La Ligas, Diego Simeone të Atletico Madridit dhe Jorge Sampaoli të Sevillas.

Natyrisht që favorit është Simeone, i cili është edhe legjendë e skuadrës dhe ka kontratë me Atleticon vetëm deri në vitin 2018.

COMMENTS