LAJMI I FUNDIT: LDK dhe AKR nënshkruajnë koalicionin parazgjedhor (Video)

Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Alenca Kosova e Re kanë nënshkruar marrëveshjen për koalicion parazgjedhor. Marrëveshja është nënshkruar në rezidencën e lideri të AKR-së, Behgjet Pacolli në Hajvali.

Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Alenca Kosova e Re kanë nënshkruar marrëveshjen për koalicion parazgjedhor.

Marrëveshja është nënshkruar në rezidencën e lideri të AKR-së, Behgjet Pacolli në Hajvali.

COMMENTS