Lajm i keq për adhuruesit e ‘Xhihanit’ (Foto)

Lajm i keq për adhuruesit e ‘Xhihanit’  (Foto)

Erkan Petekkaya është një ndër më të ndjekurit në rrjetet sociale, ku ka 1.1 milionë fansa në Instagram. Aktori, i cili njihet më mirë në trojet s

Erkan Petekkaya është një ndër më të ndjekurit në rrjetet sociale, ku ka 1.1 milionë fansa në Instagram.

Aktori, i cili njihet më mirë në trojet shqiptare si Xhihani i serialit ‘Paramparca’, ka vendosur të mbyll të gjitha llogaritë zyrtare të rrjeteve sociale.

Ai tha se llogaria e tij ndjek njerëz që nuk i njeh, heq nga lista e ndjekësve disa të tjerë dhe pëlqehen publikimet jashtë iniciativës së tij.

‘Llogaria ime ka disa probleme, duket sikur ndjek njerëz që nuk i njoh, ndërsa disa të tjerë hiqen nga lista e ndjekësve, disa publikime pëlqehen jashtë iniciativës sime. Derisa ky problem të zgjidhet nuk do ta përdor më llogarinë në Instagram. Gjithashtu, unë nuk përdor Facebook, ju lutem të qëndroni larg llogarive false të hapura me emrin tim. Respekt!’, ka shkruar në Instagram, Petekkaya.

Ndryshe, Petekkayan do ta shohim në ekranet e mëdha televizive me projekte të reja filmike.

COMMENTS