LaFerrari Aperta (Video)

Hithrat, mrekullia e natyrës – Ja pse duhet t’i konsumoni (Video)
‘USS Gerald R Ford’, Anija 13 miliardë dollarëshe ka nisur testimin në det (Video)

Ferrari ka zbuluar makinën e saj më të shpejtë të saj të konvertueshme dhe tashmë ajo është shitur.

E quajtur LaFerrari Aperta, është një supermakinë hibride.

COMMENTS