Lady Gaga hidhet nga çatia e stadiumit (Video)

Superperformanca e radhës nga këngëtarja Lady Gaga. Pushimin e ndeshjes së Super Bowl, artistja e nisi duke kënduar nga çatia e stadiumit 'NRG' të Hju

Superperformanca e radhës nga këngëtarja Lady Gaga. Pushimin e ndeshjes së Super Bowl, artistja e nisi duke kënduar nga çatia e stadiumit ‘NRG’ të Hjustonit, me në sfond qiellin e errët dhe dritat e qytetit, përcjellë zico.tv

Më pas, këngëtarja e famshme u hodh nga çatia e lidhur me litarë dhe zbriti në fushë për të vazhduar shfaqjen elektrizuese.

30 vjeçarja këndoi hitet e saj më të mira: ‘Million Reasons’, ‘Born this way’, ‘Telephone’ dhe ‘Poker Face’.

COMMENTS