Labi fotografon momentin e puthjes mes Encës dhe Milaim Zekës (Foto & Video)

Ja cila këngëtare e njohur i bashkohet Luana Vjollcës në emisionin e ri (Foto)
Pas kaq kohësh larg muzikës, Poni me një super bashkëpunim! (Foto)

Milaim Zeka ishte një nga moderatorët e ‘Zhurma Video Music Awards’ të vitit të kaluar.

Kur Enca kishte për të fituar një çmim, ai ftoi Labinot Gashin ta ndajë çmimin në fjalë dhe më pas ata kanë bërë edhe ‘selfie’.

Por, duket se kjo ‘selfie’ nuk i pëlqeu Encës e cila kërkoi edhe një tjetër, shkruan lajmi.net

Teksa Labi bëri foton, ajo puthi në faqe gazetarin Zeka. Më pas Enca i tha atij që do të ‘ndahet’ nga gruaja pas gjestit të saj.

E padyshim që kjo puthje e saj do mbetet gjatë në kujtesën e Milaim Zekës.

COMMENTS