Labi – Dhurata më e mirë e Qëndresës!

Moderatori i njohur Labinot Gashi - Labi sot ka një ditë të veçantë. Ai sot feston ditëlindjen. Ka qenë vetë Labi ai i cili ka falënderuar Zotin pë

Moderatori i njohur Labinot Gashi – Labi sot ka një ditë të veçantë. Ai sot feston ditëlindjen.

Ka qenë vetë Labi ai i cili ka falënderuar Zotin për gjithçka dhe të gjithë njerëzit përreth, për dashurinë e respektin që i kanë dhënë përgjatë gjithë jetës së tij, përcjellë zico.tv

‘Miq, sonte mu shtu veq edhe nje numer ne vjet e mia, s’eshte asgje me shume se sa nje dite falenderimi nga une per Zotin i cili mka rrethu me kaq shume njerz t’dashtun, dhe mbi t’gjitha mka fal kaq shume dashni per njerzt qe per gjithe kto vjet pune e karriere me kane dasht e rrespektu. Ju t’gjithe jeni dhurata ma e mire qe kam cdo dite ne jete. Gzofshim bashk’, ka shkruar Labi në Instagramin e tij personal.

postimi-i-labit-per-ditelindje

Urime të shumta i kanë ardhur atij nga familjarët dhe miqtë e shumtë me rastin e ditëlindjes së tij.

Një urim të veçantë Labi e ka marrë edhe nga e fejuara e tij, Qëndresa Bajrami. Përmes një postimi me një kolazh të fotografive, ajo e ka uruar të fejuarin për këtë ditë speciale.

qendresa-e-labi

COMMENTS