Labi dhe Qëndresa fillojnë përgatitjet e dasmës? (Foto)

Moderatori i njohur Labinot Gashi dhe e fejuara e tij Qëndresa Bajrami duket se kanë vendosur për datën e martesës. Në Insta-Story, Labi ka publiku

Moderatori i njohur Labinot Gashi dhe e fejuara e tij Qëndresa Bajrami duket se kanë vendosur për datën e martesës.

Në Insta-Story, Labi ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Qëndresën tek kreatorët Kujta dhe Meri.

Dyshimet e para pas kësaj fotoje janë se ata kanë shkuar për të bërë përzgjedhjen e kostumeve për dasëm dhe se së shpejti do ta shohim Qëndresën me fustan nusërie.

Mbetet të shihet ditëve në vazhdim.

COMMENTS