Labi bëhet romantik, me trëndafila dhe qirinj e pret Qëndresën (Foto)

E akuzuan për ngacmim seksual, aktori i njohur mbyllet në shtëpi dhe mezi ushqehet
Modelja ruse duket tmerrësisht seksi në bikini (Foto)

Moderatori Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami duket se janë personazhet e fundit publike që u martuan këtë vit.

Në rrjete sociale, Qëndresa dhe Labi kanë publikuar disa imazhe me të cilat tregojnë dhomën e përgatitur me detaje romantike.

Dhoma e mbushur përplot me qirinj dhe trëndafila si dhe dy çokollata në krevat, ishin detajet për të cilat duket se Labi është kujdesur për t’ia rregulluar Qëndresës dhomën.

E emocionuar nga befasia që e priti, Qëndresa publikoi disa pamje nga dhoma e rregulluar, kurse Labi kishte zgjedhur t’i fotografonte petalet e trëndafilave dhe çokollatat.

COMMENTS