Kylie Jenner zhvishet e tëra për revistën ‘ES Magazine’ (Foto)

Kylie Jenner zhvishet e tëra për revistën ‘ES Magazine’  (Foto)

Kylie Jenner është një prej femrave më të përfolura në botë. Ajo është bërë nënë për herë të parë, para 3 muajve, në një moshë shumë të re, duke qe

Kylie Jenner është një prej femrave më të përfolura në botë.

Ajo është bërë nënë për herë të parë, para 3 muajve, në një moshë shumë të re, duke qenë vetëm 19 vjeçare.

Mirëpo, kjo nuk e ka penguar modelen multi-milionere që të mbajë në formë trupin e saj dhe këtë e ka treguar më së miri në fotot e fundit.

Kylie ka pozuar për numrin e ri të revistës ‘ES Magazine’ dhe në njërën prej fotove ajo shihet totalisht e zhveshur në pjesën e poshtme.

COMMENTS