Kylie Jenner publikon fotografinë më të ëmbël të vajzës

Kylie Jenner publikon fotografinë më të ëmbël të vajzës

Kim Kardashian provokon e veshur në bikini (Foto)
Flet për herë të parë mikesha që i dhuroi veshkën Selenës (Foto)

Ajo ka mbushur nëntë javë jetë dhe tashmë është në qendër të vëmendjes mediatike.

Imazhe të ndryshme të vogëlushes janë publikuar që nga lindja e saj nga e ëma, ylli televiziv Kylie Jenner, përcjedh zico.tv.

20 vjeçarja Kylie, ka postuar përsëri një fotografi të ëmbël të vajzës së saj, Stormi e cila shihet në gjumë.

Kylie Jenner dhe Travis Scott u bënë prindër për herë të parë në shkurt të këtij viti ndërsa lidhja e tyre vazhdon të jetë e qëndrueshme.

COMMENTS