Ky është ‘twerk-u’ i Encës (Video)

Dhe si gjithmonë Enca është në qendër të vëmendjes. Ajo shumë shpesh provokon të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale me fotografitë e videot që poston. Enca së fundmi në Snapchat ka postuar një video teksa shihet duke bërë ‘twerk’, kështu duke çmendur të gjithë fansat e saj. Për më shumë shikoni videon:

Dhe si gjithmonë Enca është në qendër të vëmendjes.

Ajo shumë shpesh provokon të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale me fotografitë e videot që poston.

Enca së fundmi në Snapchat ka postuar një video teksa shihet duke bërë ‘twerk’, kështu duke çmendur të gjithë fansat e saj.

Për më shumë shikoni videon:

COMMENTS