Ky është qmimi marramendës i orës së Morenes (Foto)

Ky është qmimi marramendës i orës së Morenes  (Foto)

Morena Taraku njihet për jetën e saj plot luks.

Udhëtimet dhe veshjet e saj të kushtueshme janë gjëra të zakonshme për të, përcjedh zico.tv

E një gjë me çmim marramendës Morena e ka reklamuar së fundi.

Bëhet fjalë për një orë të tipit ‘Rolex’ e cila kushton rreth 8.700 dollarë.

Ish missi e cila ka nisur edhe një karrierë muzikore, ka treguar se ajo po punon për të sjellur diçka të re në treg.

COMMENTS