Ky është ‘Haremi’ i Tarabuka Band dhe Dj Star (Video)

Grupi i njohur Tarabuka Band dhe Dj Star kanë publikuar projektin e tyre më të ri. 'Harem' titullohet instrumentali më i ri me ritme verore të cili

Grupi i njohur Tarabuka Band dhe Dj Star kanë publikuar projektin e tyre më të ri.

‘Harem’ titullohet instrumentali më i ri me ritme verore të cilin e kanë realizuar edhe me videoklip, me pamjet më të bukura të bregdetit shqiptar, shkruan zico.tv

Ndryshe, Tarabuka Band dhe Dj Star kanë bashkëpunuar më herët edhe me këngëtarë tjerë të njohur të estradës, me ç’rast këngët janë cilësuar si hite dhe janë pritur mirë nga adhuruesit e tyre.

Për më tepër dëgjojeni ‘haremin’ e djemve nga Gjilani.

COMMENTS