Ky është aktori me origjinë shqiptare që po çmend vajzat në Amerikë (Foto)

Ky është aktori me origjinë shqiptare që po çmend vajzat në Amerikë (Foto)

Ai ka mbi 60 mijë ndjekës në Instagram.

Niko Pepaj është shqiptari tjetër që po korr sukses në tregun e huaj duke aktruar në filma të njohur amerikanë.

Pepaj është me origjinë nga Shkodra që ka luajtur në disa filma të suksesshëm si Daytime Divas, Awkward dhe How to Get Away with Murder.

26 -vjeçari u rritë në Michigan dhe u zhvendos në Kaliforni në moshën 14-vjeçare, ku në vitin 2009 u diplomua në ‘Canyon Crest Academy’.

Pepaj është shumë i preferuar nga femrat në Amerikë dhe numëron mbi 60 mijë ndjekës në Instagram.

Ndryshe, së fundmi Niko u shfaqë në klipin ‘A year without rain’ të këngëtares botërore, Selena Gomez.

COMMENTS