Kush i propozoi martesë Dafina Zeqirit (Foto)

Ndahet nga jeta aktori i njohur i komedisë
Nora performon me katër meshkuj të zhveshur (Foto)

Dafina Zeqiri është duke punuar për projekte të reja muzikore, ku përmes të cilave po mundohet të hyjë në tregun ndërkombëtar, dhe tash e disa kohë është duke qëndruar në SHBA me të dashurin e saj.

Këngëtarja duke mos i lënë anash miqtë e saj si Adrola Dushi, Xhesika Berberi si dhe Ermal Mamaqi, që ishin mbledhur në një darkë s`bashku, ku nuk mungonin të qeshurat pasi që Androla Dushi, nxjerr një unazë dhe i “propozon” martesë Dafinës, dhe unazën nuk ia vendosi në gishtin e fejesës por në gishtin e mesit.

dafi-1

dafi-2

dafi-3

Këngëtarja këto momente ndau me gjithë adhuruesit e saj, duke postuar foto në rrjetin Snapchat.

COMMENTS