Kush humbi sipas Bebe Rexhës? (Foto)

Kush humbi sipas Bebe Rexhës? (Foto)

Morena Taraku provokon përsëri (Foto)
Labinot Tahiri dorëzon rreth 200 mijë euro për shërimin e Liridona Gajtanit (Video)

Këngëtarja Bebe Rexha çdoherë mundohet të mbaj lidhjet e saj romantike private, mirëpo, fotografia e fundit që ajo publikoi në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram, duket se e thotë të kundërtën.

Bebe shihet e shtrirë, me një veshje dhe shikim mjaft tërheqës, ku edhe ka shkruar një përshkrim shumë interesant.

‘Ti ke humbur djalosh tung’, është ky një mesazh që na bën të mendojmë se ajo nuk ishte beqare gjatë kësaj kohe.

COMMENTS