Kush është dashuria e vetme e Mihrije Brahës (Video)

Këngëtarja Mihrije Braha vazhdon ta ruaj ende sharmin dhe bukurinë që e karakterizon. Për emisionin 'Express' ajo ka shpalosur historinë më të mirë të

Këngëtarja Mihrije Braha vazhdon ta ruaj ende sharmin dhe bukurinë që e karakterizon. Për emisionin ‘Express’ ajo ka shpalosur historinë më të mirë të jetës së saj – martesën.

Mihrija është shprehur se Naimi është burri i vetëm që ajo dashuron në jetën e saj, përcjellë zico.tv

Se çfarë ka thënë ajo më tepër për këtë histori mund ta shikoni në videon e më poshtme.

COMMENTS