Kush e pajtoi Encën dhe Noizyn (Foto)

Janet kthehet në shtëpinë e fëmijërisë për herë të parë pas 43 vitesh (Foto)
Emine Toska për herë të parë rrëfen për ndarjen me Afrim Muqiqi (Video)

Sherri virtual mes Noizyt dhe Encës duket se nuk ka të ndalur. Të gjithë menduan se pas deklaratave të forta që këngëtarët thanë ndaj njëri tjetrit nuk do të kishte kthim pas. Por ngjarjet morën një kthesë të pa pritur.

Pas një përplasje publike nga dy këngëtarët me akuza ndaj njëri-tjetrit, duket se ka reaguar anëtari i grupit, Varrosi.

Ai në një postim në rrjetin social Instagram ka thënë se atij i bijnë të gjitha hallet e grupit përsipër, teksa porositi rivalët që të mos gëzohen shpejt me këto telashe.

‘Mbin krejt hallet e grupit përsipër jam fut ndërmjetës. E gjitha është dashuri ata që na urrejnë mos u bëni të lumtur shpejt. OTR familje e madhe’, ka shkruar Varrosi.

COMMENTS