Kur e surprizon Drake, Rihanna s’ka pse hesht! (Video)

Lori është në lidhje, por kush është ai? (Video)
‘Xhihani’ rrëshqet duke hipur në veturë, dërgohet me urgjencë në spital

Një mesazh në një billbord të madh. Këtë zgjedhje e ka bërë reperi Drake për t’i shkruar një dedikim Rihannas.

Ai ka ururar për suksesin më të fundit të artistes, e cila të dielën do të marrë çmimin e rëndësishëm në MTV VMA, ‘Michael Jackson Video Vaguard’.

Në mesazhin e publikuar në Los Angeles mesazhin ku shkruhet ‘Urime Rihannas nga Drake dhe të gjithë në OVO’, përcjellë zico.tv

As këngëtares nuk i ka ikur pa e parë këtë e madje ka postuar një foto të billbordit në Instagram.

Dyshja përveç që kanë bashkëpunuar në këngën, ka kohë që flitet se janë në lidhje romantike dhe ky gjest i Drake shton dyshimet edhe më shumë.

COMMENTS