Kur Luana Vjollca dhe Adrian Gaxha ishin në lidhje (Foto)

Kur Luana Vjollca dhe Adrian Gaxha ishin në lidhje (Foto)

Rihanna lë mbresa, sportive plot stil – por çanta ka çmim marramendës (Foto)
Bebe Rexha pjesë e koncertit për 105 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë? (Foto)

Fotografi të rralla të çiftit.

Moderatorja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca, vite më parë ishte në lidhje dashurie me këngëtarin, Adrian Gaxha.

Lidhja e tyre nuk ka zgjatur shumë, mirëpo prapa tyre kanë mbetur shumë momente të veçanta të dokumentuara në fotografi.

Kohëve të fundit thuhet se Luana Vjollca është në lidhje me Krenar Çoçajn, ndërsa Adrian Gaxha është në lidhje me një vajzë nga Shkupi.

Ndonëse Luana dhe Adriani ka kohë që i kanë ndarë rrugët në fotot më poshtë mund të shihni disa gjurmë nga romanca e tyre si dhe diferencat e panumërta në pamjen e ish çiftit.

COMMENTS