Kur Gjyste Vulaj e bën Hot LIVE! (Premierë/Video)

Ajo njihet si një nga këngëtaret më të veçanta të estradës sonë. Me një stil dhe dukje ekstravagantë ajo shpesh etiketohet edhe si një nga artistet më provokative me projektet e videoklipet që sjellë gjithmonë. Madje disa herë ka marrë edhe epitetin si femra më e pasur materialisht në showbiz.

Në fakt, Gjyste Vulaj, të gjitha këto i ka arritë falë zërit që ka! Dijmë se bashkëshorti i saj, Sokol Vulaj, është një nga shtyllat kyçe dhe gjithmonë në krah të saj, si në jetën familjare ashtu edhe në karrierën muzikore.

Çifti Vulaj shpeshherë kanë qenë temë e medieve rozë për arsye nga më të ndryshmet, e ndonjëherë edhe nga më të çuditshmet!

Por këtë herë, ata kanë ardhë që të dëshmojnë pse janë një nga çiftet më të mira të estradës!

gjyste vulaj

E kjo më së miri arrihet në një interpretim dhe performancë LIVE, të cilën e realizuan bashkë për programin festiv të ZICO TV.

IMG_0048

Muzikanti Sokoli dhe Gjystja, mjeshtërisht paraqitën një mix me këngë të përzgjedhura si hitet më të mëdha të tyre, raporton zico.tv!

E ne sigurisht që s’kemi arsye të habitemi nga kjo, kur e dijmë shumë mirë se sa perfeksionistë janë të dy dhe sa shumë i kushtojnë rëndësi çdo paraqitje para publikut.

COMMENTS