Kur Geta Beqa këndonte dhe vallëzonte me Getoar Selimin (Video)

Këto ditë, Geta Beqa, ka qenë mjaft e përfolur në media pasi fitoi vendin e parë në garën ‘Wellness Fitness IFBB 2017’ që u zhvillua në Kataluni. K

Këto ditë, Geta Beqa, ka qenë mjaft e përfolur në media pasi fitoi vendin e parë në garën ‘Wellness Fitness IFBB 2017’ që u zhvillua në Kataluni.

Krahas këtij suksesi në ‘bodybuilding’ është rikujtuar e kaluara e saj, duke qenë se bukuroshja e ka provuar veten në fusha të ndryshme.

Pos sportit, Geta ka kënduar dhe ka aktruar.

Ndërsa këtë herë sjellim bashkëpunimin e saj me Getoar Selimin.

Kënga e tyre mban titullin “Më ngat meje” dhe është realizuar në vitin 2002.

Më poshtë mund ta shikoni bashkëpunimin e tyre në një nga xhirimet e ZICO Company.

COMMENTS