Kur Angelina Jolie pozonte ‘topless’ (Foto)

Kur Angelina Jolie pozonte ‘topless’ (Foto)

Blero nisë punën për projektin e radhës, zbulon bashkëpunëtorin! (Foto)
Lady Gaga hidhet nga çatia e stadiumit (Video)

Disa fotografi të mëhershme të aktores hollivudiane Angelina Jolie kanë dalë në internet dhe të cilat janë bërë hit me të madhe.

Një fotografi e aktores e cila po qarkullon në rrjetet sociale është komentuar shumë nga ndjekësit në rrjetin social Instagram.

Ndonëse kohëve të fundit aktorja duket se nuk është mirë me shëndet, bota është mësuar me bukurinë e saj.

Jolie kishte pozuar me kalë për revistën ‘Deluxe’ dhe duket mjaft provokuese dhe seksi.

COMMENTS