Kuptoi se është e para në Kanada, Bebe Rexha shpërthen në lot nga gëzimi (Foto)

Kuptoi se është e para në Kanada, Bebe Rexha shpërthen në lot nga gëzimi  (Foto)

Bebe Rexha po vazhdon të korrë suksese në arenën ndërkombëtare Edhe pse ka publikuar dy këngë të reja nga albumi që pritet ta lansojë shumë shpejt, a

Bebe Rexha po vazhdon të korrë suksese në arenën ndërkombëtare
Edhe pse ka publikuar dy këngë të reja nga albumi që pritet ta lansojë shumë shpejt, ajo ende po shijon suksesin e këngës ‘Meant to be’.

Ky projekt është shndërruar në këngën hit në shumë vende të botës dhe po vazhdon të dëgjohet me të njëjtin ritëm.

Përmes një fotografie të publikuar në rrjete sociale, Bebe ka njoftuar se ‘Meant to be’ është e para në iTunes të Kanadasë.

Në imazhin që nxori në Instagram, këngëtarja shihet duke qarë e mbërthyer nga emcionet e suksesit.

COMMENTS