Kunati e rrah barbarisht pse lindi vajzë – Pamje të rënda! (Video 16+)

Këto pamje tronditëse tregojnë momentin kur një grua rrihet barbarisht nga kunati i saj dhe një shoku i tij. Ngjarja e rëndë është regjistruar në Ind

Këto pamje tronditëse tregojnë momentin kur një grua rrihet barbarisht nga kunati i saj dhe një shoku i tij.
Ngjarja e rëndë është regjistruar në Indi.

Kunati e rrahu me shkop hokeji për shkak se 35 vjeçarja lindi vajzë. Viktima quhet Meena Kashyap.

Mediat raportojnë se ajo u dhunua edhe për shkak të pajës. Familja e saj i kishte dhënë familjes së burrit rreth 10 mijë euro për dasmën.

Por tashmë tradita ka ndryshuar dhe familja e burrit mund të kërkojë sërish para, sidomos kur gruaja lind fëmijë.

Nëse familja nuk pranon të paguajë, gruaja dhunohet. Meena thotë se është dhunuar edhe në prill.

Dy dhunuesit janë arrestuar.

COMMENTS