‘Ku ishe ti’ coveri më simpatik i Medina Sahitit (Video)

Bashkëpunimi i Flori Mumajesit me këngëtaren Argjentina Ramosaj për këngën 'Ku ishe ti', vazhdon edhe më tej të mbetet ndër më të pëlqyerat. Një ba

Bashkëpunimi i Flori Mumajesit me këngëtaren Argjentina Ramosaj për këngën ‘Ku ishe ti’, vazhdon edhe më tej të mbetet ndër më të pëlqyerat.

Një baladë që erdhi si dialog nga dyshja e artistëve para 2 vitesh, ka arritur të prekë zemrat e fansave edhe në këtë kohë.

Para disa ditësh, Medina Sahiti, nga Gjilani e cila jeton në Gjermani, e ka sjellur në mënyrë të veçantë coverin e këngës ‘Ku ishe ti’, raporton zico.tv

Me këtë realizim Medina ka vënë në pah talentin e saj në muzikë dhe padyshim që shumë shpejt mund të jetë një emër i rëndësishëm i skenës muzikore.

COMMENTS