Ku është zhdukur Argjentina Ramosaj? (Foto)

Sofia e Arian Çanit nuk ka të ndalur, pasi mbuloi brekët me ’emoji’, tani tregon…(Foto)
Kështu Eni mirëpret ditët e nxehta (Foto)

Angazhimi i saj si nënë dhe si grua e martuar, kanë bërë që ajo të jetë joaktive në muzikë tani për tani.

Por këngëtarja Argjentina Ramosaj duket që po i shijon pushimet bashkë me familjen e saj të ngushtë në Brod të Opojës.

Ajo ka publikuar disa fotografi në Instagram teksa shihet mjaft e freskët dhe në formë dhe e lumtur pranë bashkëshortit të saj, Dugit.

Mësohet se Argjentina mendon të rikthehet shumë shpejt në muzikë, me një këngë të re, të punuar nga Big Bang Beats.

Argjentina 1

Argjentina 2

Argjentina 3

Argjentina 4

COMMENTS