Kryemistri Mustafa martoi djalin mbrëmë, atmosfera në dasëm, prezent edhe shumë fytyra publike (Foto/Video)

Mbrëmja e kaluar shënoi edhe një prej datave më të rëndësishme të familjes Mustafa, e kjo për faktin se djali i kryeministrit Mustafa, Besniku, i dha

Mbrëmja e kaluar shënoi edhe një prej datave më të rëndësishme të familjes Mustafa, e kjo për faktin se djali i kryeministrit Mustafa, Besniku, i dha fund beqarisë.

15086222-1608237969481429-1069493488-n_1478981374-83274291478985150

Besniku kurorëzoi me martesë lidhjen e tij disa vjeçare me vajzën Edita Bajrami në mënyrën më të mirë të mundshme në një mbrëmje të mrekullueshme mes miqsh e familjarësh.

auto_mustafa1479032396

15058656_10157762837705301_647303475_n-768x5761478984014

Pjesë e dasmës përveç familjes ishin të ftuar edhe shumë fytyra publike ndër ta këngëtarë, prezantues, biznesmen etj.

15034607_1235415783171815_891241688566071296_n1479029744

15035588_365739690434801_2680912182366961664_n1479029747

Në një video Kryeminsitri Mustafa shihet duke vallëzuar në rreth me djalin dhe nusen.

Një kryeministër si Isa Mustafa është vështirë me paramendua duke kënduar.

Mustafa është incizuar në një video duke kënduar në sofrën e burrave së bashku me këngëtarin Afrim Muqiqi.

Kur i vije radha këngës së Destan Begut, Mustafa insiston t’i bashkëngjitet Muqiqit.

Ky moment ndez edhe më fort atmosferën në dasmën e Besnikut, djalit të Mustafës.

COMMENTS