Kryeministri Rama i mëson notin të birit Zaho (Foto)

Flaka dhe Beatrixi e bëjnë bashkë! (Foto)
Dikur armiq Ledri dhe Noizy, ndërsa tani miq shumë të mirë (Foto/Video)

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama nuk e ka shprehi të postojë shpesh foto bashkë me të birin, por duket se kësaj here ka vendosur të tregojë pak më shumë për ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

‘Fotoja e ditës’ e quan Rama fotografinë e tij ku shihet bashkë me Zahon, teksa luajnë mes dallgëve në këto ditë të nxehta vere. Nuk dimë plazhin ku Rama ka zgjedhur të pushojë, por duket se po i shijon këto ditë me familjen.

Postimi i Edi Rames me Zahon

COMMENTS