Krizë në martesë? Meda sqaron me imazhin e fundit (Foto)

Këngëtari Meda është një personazh mjaft i përfolur në mediat rozë. Shpesh në media është diskutuar edhe jeta e tij private, ndërsa disa thashethem

Këngëtari Meda është një personazh mjaft i përfolur në mediat rozë.

Shpesh në media është diskutuar edhe jeta e tij private, ndërsa disa thashetheme kohëve të fund qarkulluan edhe mbi një krizë të mundshme në martesën e tij.

Por, një lajm i tillë duket të jetë krejtësisht i pa vërtetë, dhe këtë gjë e ka konfirmuar ai përmes një fotografie të publikuar në rrjetet sociale, ku shfaqet më se i lumtur pranë bashkëshortes.

‘Sa për 1000 fjalë’, shkruan ai në mbishkrimin e fotografisë, teksa buzëqeshja në fytyrat e çiftit, tregon se marrëdhënie mes tyre është gjithnjë e më e fortë.

COMMENTS