‘Krimineli më i bukur në botë’ rrëfen për jetën e tij (Foto)

‘Krimineli më i bukur në botë’ rrëfen për jetën e tij (Foto)

Modeli Jeremy Meeks ka folur për dashurinë e tij për trashëgimtaren e 'Topshop Chloe Green', duke thyer heshtjen e tij lidhur me pretendimet që ai

Modeli Jeremy Meeks ka folur për dashurinë e tij për trashëgimtaren e ‘Topshop Chloe Green’, duke thyer heshtjen e tij lidhur me pretendimet që ai ka marrë para të gatshme nga babait i saj Sir Philip Green.

Duke mohuar se ai ka syrin e tij në pasuri, ai këmbëngul se marrëdhënia e tij me 26-vjeçaren është ‘dashuria e vërtetë’ dhe thotë se babai i saj është ‘mahnitës’, duke shtuar: ‘Unë kam shumë dashuri për të’.

Ai pretendon se familja e të dashurës së re e mirëpriti atë në familje pavarësisht nga e kaluara e tij e dhunshme në SHBA.

Jeremy foli për famën që e fitoi pas pseudonimit ‘Hot felon’ kur ai ishte 33 vjeçar i martuar i dënuar dhe ai ka folur të dielën për Mirror edhe rreth rënies në dashuri me Chloe gjatë verës që lamë pas.

Duke u hapur për gabimet që ai bëri në jetë, ai pranoi një respekt të ri për familjen e të dashurës së tij.

Modeli është ende i martuar me nënën e djalit të tij, Jeremy, por ka nisur procedurat e divorcit me Melissa.

Ai gjithashtu shpresontë rivendosë një marrëdhënie me babanë e tij.

Ai tha: ‘Unë kurrë nuk kam qenë më i lumtur në jetën time sesa tani. Kemi gjetur dashuri, ne jemi të dashuruar dhe jemi shumë të lumtur.

Jeremy pranon se kishte një fëmijëri të ashpër.

‘Unë kam lindur në Tacoma në Shtetin e Uashingtonit dhe kisha jetën e çdo keqi që rritej në një mjedis të qytetit të brendshëm pa shumë para’, tha ai.

‘Babai im po shërbente një dënim të përjetshëm dhe nëna ime ishte një nënë e vetme dhe motra ime përfundoi duke adoptuar vëllain tim dhe mua për të na dhënë një jetë më të mirë’.

‘Por gjërat ishin shumë të vështira për të holla dhe gjithmonë kërkova atë figurë të babait, atë person që të më kërkonte ose të më merrte nën krahët e tij dhe kështu përfundova në jetën e bandës. Isha vetëm 14 vjeç, por ishte një vendim shumë i keq. Kur duhet të shkoja drejt unë shkova majtas dhe më vjen keq’.

‘Fëmijëria ime më bëri të dëshiroja të përpiqesha të arrija diçka me jetën time dhe kjo është arsyeja pse po bëj atë që po bëj tani për t’i dhënë një shembull fëmijëve të mi’.

Etiketa ‘Hot Felon’është një bekim dhe një mallkim sepse ishte gjëja që më dha mundësinë për të ndryshuar jetën time për mirë.

Kjo foto çoi në sukses të modës në botë, gjë që ndezi marrëdhënien e tij me Chloe.

‘Ishte diçka e çmendur se si ndodhi, sepse gjëja e famës erdhi vetëm brenda natës. Herën e fundit kur isha në burg kam bërë vetëm një vendim të keq. Kam pasur një armë që nuk duhet ta kisha, por nuk ishte gjë e keqe, ishte në rast se kisha nevojë të mbrohesha’.

COMMENTS