Kresha dhe Offchestra sot publikojnë këngën e shumëpritur (Video)

Kresha dhe Offchestra sot publikojnë këngën e shumëpritur (Video)

Grupi i njohur muzikor, 'Offchestra', sot në orën 17:00, do ta publikojë projektin e tij më të ri 'Jena pa', të cilin do ta sjellë në bashkëpunim

Grupi i njohur muzikor, ‘Offchestra’, sot në orën 17:00, do ta publikojë projektin e tij më të ri ‘Jena pa’, të cilin do ta sjellë në bashkëpunim me reperin Mc Kresha.

Kjo këngë është incizuar me instrumente ‘live’, në Kosovë, ndërsa miksimi është bërë në Angli.

Për tekstin e kësaj kënge janë përkujdesur vetë artistët, ndërkaq për videoklip ‘Imaginefilms’, xhirimet e të cilit janë bërë në Prishtinë.

COMMENTS