Krahasim shokues! Koha kur Eni Koçit si dallohej shpina nga vithet e rrafshëta (Foto)

Krahasim shokues! Koha kur Eni Koçit si dallohej shpina nga vithet e rrafshëta (Foto)

Këngëtarja Eni Koçi sot është bërë një femër super seksi. Por dikur ka qenë shumë e vështirë që t’i dallohet shpina nga vithet e rrafshëta. Ky d

Këngëtarja Eni Koçi sot është bërë një femër super seksi.

Por dikur ka qenë shumë e vështirë që t’i dallohet shpina nga vithet e rrafshëta.

Ky dallim madje do t’i shokojë fansat e këngëtares të cilët po i dëgjojmë shpesh duke thënë se Genc Prelvukaj është me fat që e ka në duar një femër si Eni.

Në fakt ajo është shndërruar në një femër super seksi mirëpo a do ta donte Genci atëherë kur linjat e saj ishin kaq të rrafshëta dhe ajo çfarë këngëtarja kishte ka qenë fytyra simpatike dhe zëri magjik për të kënduar.

COMMENTS