Kourtney Kardashian tha se është shtatzënë, ndërsa tani e mohon duke thënë se është tallur (Foto)

Kourtney Kardashian tha se është shtatzënë, ndërsa tani e mohon duke thënë se është tallur (Foto)

Shtatzënia e Kylie Jenner është pa dyshim një ndër temat më të diskutuara në media muajve të fundit. U tha se edhe motra e saj, Kourtney Kardas

Shtatzënia e Kylie Jenner është pa dyshim një ndër temat më të diskutuara në media muajve të fundit.

U tha se edhe motra e saj, Kourtney Kardashian, është shtatzënë gjithashtu!

Megjithatë, ky lajm del të jetë jo i vërtetë, dhe këtë e thotë edhe vet modelja në fjalë përmes një statusi në rrjetin social Twitter.

Javën e kaluar në një emision, Kourtney u shpreh ‘Jam shtatzënë.. ‘, por një deklaratë e tillë duket të jetë thënë me shaka.

‘Shoh se ajo cfarë kam thënë për shtatzëninë ka dal komplet nga konteksti’, ka shkruar Kardashian në statusin e saj në Twitter.

Kourtney është nënë e tre fëmijëve, ndërsa njëherë nuk ka në plan të bëjë sërish fëmijë.

COMMENTS