Korab Jetishi tregon a ka dështuar kur ka kënduar live (Video)

Këngëtari Korab Jetishi ishte i ftuari i radhës i n’ZOOM. Ai ka treguar më shumë për projektin e tij të fundit baladën 'Malli' transmeton arbresh.i

Këngëtari Korab Jetishi ishte i ftuari i radhës i n’ZOOM.

Ai ka treguar më shumë për projektin e tij të fundit baladën ‘Malli’ transmeton arbresh.info.

Korabi është aktiv në mbrëmje muzikore sidomos në verë dhe performancat live janë të shpeshtuara.

Por, a ka dështuar ai ndonjëherë në ato raste?

‘Po, unë kam dështuar kur kam kënduar live’ ishte përgjigjja e tij të cilën mund ta ndiqni në videon e mëposhtme:

COMMENTS