Kopjon përsëri Luana Vjollca (Foto)

Ajo është njëra nga bukuroshet e ekraneve shqiptare. Por, kësaj here ajo duket identike me këngëtaren e famshme Beyonce. Bëhet fjalë për prezantuesen

Ajo është njëra nga bukuroshet e ekraneve shqiptare. Por, kësaj here ajo duket identike me këngëtaren e famshme Beyonce. Bëhet fjalë për prezantuesen dhe këngëtaren Luana Vjollca, përcjellë zico.tv

Ajo kësaj radhe është kritikuar për veshjen e saj. Nuk dihet nëse Luana ka kopjuar këtë këngëtare me famë botërore apo është inspiruar nga ajo.

Gjykojeni vet!

COMMENTS