Konfirmon Selena Gomez, publikon videon e të dashurit (Video)

Pas lajmit se po bëhen prindër, Besi i bën dedikim prekës Xhensilës (Foto)
Kush është aktorja shqiptare që ka qenë pjesë e serialit ‘100 Vitrinat’ (Foto)

Ka kohë që përflitet për një lidhje të mundshme të dy artistëve të famshëm. Ata madje u fotografuan së bashku dhe pas tyre ndodhën edhe shumë ngjarje të tjera, mirëpo Selena Gomez dhe reperi kanadez The Weeknd nuk dolën me një konfirmim.

Së fundmi është folur se ata janë për pushime në Itali.

E që nga atje, Selena ka thyer heshtjen. Ajo ka publikuar një video në Instagram në të cilën shihet i dashuri i saj The Weeknd.

Me këtë gjë, ajo ka konfirmuar një herë e mirë që janë në lidhje.

?

A video posted by Selena Gomez (@selenagomez) on

COMMENTS