Konfirmohet, Messi do të bëhet baba për të tretën herë (Foto)

Këngëtarët kryejnë obligimin e tyre qytetar në raundin e dytë të zgjedhjeve lokale 2017 (Foto)
Miliarderi Zuckerberg dhe familja e tij bëjnë jetë shumë normale (Foto)

Vetëm disa ditë pasi e kualifikoi Argjentinën në Kampionatin Botëror, Lionel Messi është gati për një ‘het-trik’ tjetër.

Futbollisti argjentinas dhe gruaja e tij, Antonella Roccuzzo, kanë bërë të ditur se janë në pritje të fëmijës së tretë.

Lajmin e ka konfirmuar gruaja e tij përmes një postimi në rrjetet sociale, ku e ka publikuar një fotografi të përbashkët me Messin dhe fëmijët e tyre, Mateo dhe Thiago

COMMENTS