Koktell Berry Licous

Koktell Berry Licous

Akullore nga dredhëzat për vetëm 45 sekonda! (video)
Rizoto me mish pule dhe perime

30 ml. whiskey burbon

4 boronica blu

90 ml. lëng xhenxhefilli

gjethe borziloku

disa pika lëng lime

Hedhni borzilokun në një gotë. Shtojeni akullin dhe përbërësit e tjerë e në fund përzijini në një mikser koktellash.

COMMENTS