Koha kur Adelina Berisha dhe Ermal Fejzullahu ‘peshonin’ pak! (Video)

Del në shesh: Mozzik vjedh këngën ‘Xhelozia’ nga bullgarët (Video)
Miloti i Etnon ndërron emrin! Në projektin e ri bashkëpunim vjen me nofkë..(Video)

Këngëtarët Adelina Berisha dhe Ermal Fejzullahu, e kanë filluar karrierën e tyre që në vegjëli.

Fillimisht ata u paraqitën në shumë festivale për fëmijë, gjersa më vonë karriera e tyre mori tjetër drejtim, duke u bërë këngëtarë të famshëm.

Pamja e mëposhtme i shfaq këngëtarët në fjalë gjatë spektaklit ‘Zhurma Show Awards’ duke ndarë çmimin në kategorinë ‘Junior’, ndërsa dukja e tyre ishte komplet ndryshe nga sot.

COMMENTS