Kjo ishte atmosfera kur Bimbimma promovoi albumin (VIDEO)

Kjo ishte atmosfera kur Bimbimma promovoi albumin (VIDEO)

Marina Vjollca merr urimin më emocionues nga Getoari për ditëlindje (Foto)
Pasi ka rrëfyer që është biseksuale, ja çfarë i bëjnë Rita Orës femrat në koncert! (Foto)

Reperi BimBimma ka promovuar albumin.

Ai mban emrin ‘BIMA’ dhe ka gjithsej 19 këngë, shkruan arbresh.info.

Stafi i emisionit n’ZOOM ishte i pranishëm ta përcillte dhe ju sjell atmosferën.

Për më shumë shikoni kronikën e mëposhtme.

COMMENTS