Kjo është pamja e re e këngëtares Lindita Halimi (Foto)

Lindita Halimi është njëra ndër këngëtaret e cila po vazhdon të jetë ndër zërat më të pëlqyer për publikun shqiptar. Lindita po merr hapa konkret në d

Lindita Halimi është njëra ndër këngëtaret e cila po vazhdon të jetë ndër zërat më të pëlqyer për publikun shqiptar. Lindita po merr hapa konkret në depërtimin e saj në skenën ndërkombëtare që prej martesës me Big D dhe zhvendosjes në Amerikë.

E kësaj radhe këngëtarja në Instagramin e saj personal ka postuar një foto, e cila ka mahnitur të gjithë fansat e saj me përmasat trupore.

E me këtë rast janë të shumta komentet të cilat i ka marrë ajo nga ndjekësit e saj duke e përgëzuar për një trup perfekt.

kjo-eshte-pamja-e-re-e-kengetares-lindita-halimi-foto

COMMENTS