Kjo është lista e këngëve të albumit të Dua Lipës (Foto)

Kjo është lista e këngëve të albumit të Dua Lipës (Foto)

Blero ‘ironizon’ Granit Xhakan dhe Medën (Foto)
‘Do t’u ndihmoj të tjerëve me famën që kam arritur’

Dua Lipa ka kohë që ka paralajmëruar publikimin e albumit të parë muzikor.

Këngëtarja tashmë ka zbuluar edhe titujt e këngëve që do të përmbajë albumi debutues.

E para në këtë listë është kënga ‘Lost In Your Light’, të cilën e sjell në bashkëpunim me artistin amerikan Miguel.

Albumi do të përmbajë 17 këngë ndërsa disa prej tyre tashmë i kemi dëgjuar ndërsa janë bërë edhe hite ndërkombëtare.

Theksojmë se Dua ka paralajmëruar se më 2 qershor do ta nxjerrë në shitje albumin.

COMMENTS