Kjo është Kylie Jenner para dhe pas ndërhyrjeve në gjoks (Foto)

Kjo është Kylie Jenner para dhe pas ndërhyrjeve në gjoks (Foto)

Kim vendos ta çmend botën, tregon pjesët intime cullak (Foto)
Adelina i rikthehet stilit të vjetër, ja çka u bëri flokëve (Foto)

Motrat Kardashian janë të famshme në gjithë botën, disa me skandale e disa me të tjera gjëra.

Kylie Jenner është njëra prej tyre që më së shumti përflitet për jetën private dhe të dashurit e saj.

Ato njihen për format bombastike trupore, sidomos të pasmet dhe gjoksin.

Por, jo gjitha këto asete i kanë natyrale, ngase ato kanë bërë edhe shumë ndërhyrje në trup.

Në disa imazhe që po qarkullojnë së fundi në rrjete sociale, del që Kylie Jenner ka bërë ndërhyrje të mëdha kirurgjike në gjoks, ndryshimi i të cilës është marramendës.

Kylie së fundi është treguar shumë e suksesshme në biznesin e saj personal, markën e grimit “Kylie”, nga e cila fiton shuma marramendëse.

COMMENTS