Kjo është fytyra e vërtetë e Marina Vjollcës (Foto)

Ju kujtohet Brenda e ‘Beverlly Hills’, asaj i është rikthyer kanceri (Foto)
Dalin të papritura, kush po mundohet t’ia fshijë këngën Enis Bytyqit? (Video)

Derisa në Shqipëri temperaturat kanë rënë dhe ditët me diell kanë mbetur pas, nuk duket të jetë kështu për bukuroshen e ekranit shqiptar, Marina Vjollca.

Ajo dhe i dashuri i saj reperi Getoar Selimi vijojnë ‘arratisjen’ e tyre të ëmbël nën rrezet e diellit.

Gjatë mëngjesit të sotëm ajo ka publikuar një foto ku thotë ‘Mirëmëngjes’ ndërkohë që dielli po i vret sytë. Si gjithmonë bukuroshja është shfaqur mjaft në formë dhe gjithashtu pa make-up.

marina-vjollca-pa-make-up

COMMENTS