Kjo është e fejuara bukuroshe e Llukmanit të ‘O sa mirë’ (Foto)

Kjo është e fejuara bukuroshe e Llukmanit të ‘O sa mirë’ (Foto)

Premierë: Sinan Vllasaliu lanson projektin e ri ‘Shpija e Babes’ (Video)
Publikoi këngën e Era Istrefit, policia arreston pronarin e kompanisë muzikore

Ernest Zymberi i njohur si “Llukaman Avdili” në serialin “O Sa Mirë”, ka prezantuar familjen e tij, prindërit dhe të fejuarën e tij, Albulenën.

Albulena Rexhepi është një vajzë bukuroshe dhe e lumtur në krahë të fejuarit të saj të famshëm.

COMMENTS